یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۸:۰۲:۵۴
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۸/۲۷ ساعت ۱۷:۴۱
لینک کوتاه مطلب:

از حافظان امنیت در شهرستان بیجار کمال تقدیر و تشکر را داریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، احمدرضا قاسمی فرماندار شهرستان بیجار ظهر امروز جمعه ۲۷ آبان ماه در تریبون نماز جمعه بیجار اظهارداشت: از زمان آغاز اغتشاشات در کشور و به تناسب در شهر بیجار، حدود ۲ ماه می گذرد که در این مدت، حافظان امنیت و آرامش مردم، با خودگذشتگی و صبر، قابل تقدیر و تشکر هستند.

وی افزود: امروز با مشاهده اقدامات وحشیانه و کینه ورزانه برهم زدگان نظم عمومی، جبهه حق علیه باطل را به خوبی روشن نموده است و دست دشمن کاملا مشخص است.

قاسمی ادامه داد: دلارهای به خون آغشته آل سعود و رسانه های دورغ پراکنی لندن نشین، امروز خون پاک فرزندان ایران اسلامی را بر زمین ریخته است و در این چند شب هم، دست دشمن کاملا عریان به میدان آمده است.

وی افزود: دشمن با ایجاد حوادث تروریستی در کشور موجب شهادت نیروهای امنیتی، انتظامی و مردم بی گناه شده است.

فرماندار شهرستان بیجار گفت: نوجوانان و جوانانی بیجاری که در این مدت به خیابان آمده اند، دشمن ما نیستند، لیدرها و دست های پشت پرده دشمن اصلی هستند.

وی یادآور شد: بسیاری از فرزندان این دیار که در اوایل اغتشاشات به خیابان آمده بودند، با مشاهده حادثه شاهچراغ، صف خود را جدا کردند که این بصیرت قابل تقدیر و تشکر است.

قاسمی یادآور شد: بازاریان و کسبه همواره در صحنه های ملی، پای انقلاب بوده اند و روز گذشته به تهدید و برخی با رودربایستی هم صنفی خود، مجیور به تعطیلی شدند.

وی افزود: امروز دیگر مردم باید برای همیاری و پشتیبانی از نیروهای امنیتی و انتظامی به میدان بیایند و با کسانی که قصد ناامنی دارند، برخورد کنند.

فرماندار شهرستان بیجار اظهارداشت: نگاهی کوتاه به کشورهای افغانستان و عراق، نشان می‌دهد حکومت آمریکا چقدر موجب ویرانی و فقر و نابسامانی شده است.

وی تاکید کرد: حفظ امنیت و نظم جامعه تنها وظیفه انتظامی نیست و مردم با مشاهده افرادی که قصد خرابکاری و ایجاد ناامنی دارند، با دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی همکاری کنند.

قاسمی در پایان گفت: اجازه نمی‌دهیم دشمنان و منافقان، فرهنگ غنی بیش از هفت هزار ساله گروس را خدشه دار کنند.