یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۸:۱۸:۳۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۹/۱۶ ساعت ۱۱:۳۱
لینک کوتاه مطلب:

آموزش و پرورش شهرستان بیجار بسیار با استعداد و مستعد شکوفایی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار، احمدرضا قاسمی فرماندار شهرستان بیجار ظهر امروز چهارشنبه 16 آذرماه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بیجار اظهارداشت: آموزش و پرورش شهرستان بیجار با وجود دانش آموزان با استعداد و نخبه، مستعد شکوفایی است که باید بیش از پیش به آن توجه داشت.

وی افزود: آموزش و پرورش با چنین دانش آموزانی، قابل امیداروی و قابل اتکا در ظرفیت های نیروی انسانی پای کار و دانش آموزان با استعداد و نخبه ایی است که در صورت توجه و حمایت می توانند اتقافات بزرگی را در راستای علمی و آموزشی شهرستان رقم بزنند.

فرماندار بیجار گفت: یکی از شاخص های امروزی درخشش دانش آموزان امتحانات نهایی سراسری و کنکور است که دانش آموزان بیجاری با هدایت درسی درست مشاوران تحصیلی، همواره رتبه های اول و دوم موفقیت در دانشگاه و رتبه های علمی استان را به خود اختصاص داده اند.

قاسمی به مسائل اخیر کشور و فتنه ترکیبی دشمنان علیه ملت و مردم جمهوری اسلامی ایران گفت: ایستادگی مردم شهرستان بیجار و حضوری جدی و پر رنگ در صحنه های ملی، بسیاری از نقشه های تفرقه افکی را شکست داده است.

وی ادامه داد: امروز که حدود ۷۰ روز از آغاز فتنه و حمله علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در کشور آغاز شده است، دست دشمنان قسم خورده ملت و مردم در هدف قرار عملکرد نظام و دولت کاملا عیان شده است و متاسفانه برخی از چهره هایی که برچسب سلبریتی را یدک می کشند، آگاهانه در صف دشمن و علیه مردم نقش آفرینی کردند.

قاسمی تاکید کرد: چهره های مشهور و خواص با چهره های سلبریتی فرق دارند، چهره مردمی و مشهور و خواص همانند مرحوم پروفسور ستاره است که تا ابد در آسمان پر افتخار گروس برای همه درخشان و روشن خواهد بود.پ

وی توضیح  داد: گزارش های متعدد نیروهای امنیتی و اطلاعاتی را در خصوص کشف و شناسایی محموله های بزرگ اسلحه و مهات، گروهک های تروریستی و مزدور در طول ۲ ماه گذشته، پرده از روی این فتنه برای همه آحاد جامعه برداشته است.

فرماندار بیجار ادامه داد: هیچ کشور و دولتی در جهان بی عیب و نقص نیست و بدون شک در کشور هم چنین نواقصی وجود دارد، امّا راه حل هایی هم دارد که ایجاد اغشاش و نا امنی راه حل آن نیست بلکه موجب افزایش مشکلات و خسارت ها خواهد شد.

در ادامه از ۲ همکار فرهنگی و فعال آموزش و پرورش بیجار ب اهدای لوح، تقدیر شد.