جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , ۱۰:۰۰:۳۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ساعت ۰۳:۲۵
لینک کوتاه مطلب:

پیام تبریک فرماندار بیجار به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

پیام تبریک فرماندار بیجار به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

پیام تبریک فرماندار بیجار به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیجار :

محمد حسین محبیان فرماندار شهرستان بیجار طی پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ورز مادر و روز زن را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است ”

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فرصت مناسبی فراهم آورده است تا با مرور هر لحظه از عمر پر برکت این بانوی بزرگ اسلام، یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی باشیم و بر همگان مسلم است که زنان دوشادوش مردان در نیل به توسعه، پیشرفت و تعالی ایران بزرگ نقش آفرینی نموده اند .

حضرت فاطمه الزهرا(س) به عنوان نمونه ترین زن در همه زمینه ها الگوی مناسب و شایسته ای است تا امروزه دختران ، زنان و مادران جامعه اسلامی با تاسی از سیره خدایی و روش و راه بی منتهای دخت گرامى رسول خدا(ص) ، این مهم را سرمشق خود سازند و بدون تردید نقش سازنده‌ زنان ایرانی در تمام عرصه‌های توسعه علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی قابل تحسین است .

اینجانب ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) ، روز مادر و روز زن و همچنین تولد بنیانگدار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام  خمینی(ره) را به همه مسلمانان ، خاصه بانوان و مادران شهرستان بیجار تبریک میگویم و توفیقات روز افزون تان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند باری تعالی مسالت می نمایم .

محمد حسین محبیان

فرماندار شهرستان بیجار