پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ , ۰۴:۵۹:۲۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ ساعت ۱۴:۳۲
لینک کوتاه مطلب:

جلسه حوزه زیرساخت توسعه راه ها و پروژه راه آهن شهرستان بیجار

جلسه حوزه زیرساخت توسعه راه ها و پروژه راه آهن شهرستان بیجار

جلسه حوزه زیرساخت توسعه راه ها و پروژه راه آهن شهرستان بیجار

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بیجار ؛ جلسه حوزه زیرساخت توسعه راه ها و پروژه راه آهن شهرستان بیجار با حضور مهندس عرفان مرادی مدیرعامل شرکت زیرساخت استان کردستان ،مهندس محمد حسین محبیان فرماندار،صیدی دادستان بیجار ، مسولین ادارات مربوطه ، شرکت آب و خاک ، پیمانکار ؛ در خصوص پروژه راه آهن بیجار- زنجان جلسه ای برگزار و تصمیماتی اتحاذ شد.

محبیان اظهار داشت : اولویت پروژه های پیشران است و هرچقدر زیر ساخت ها در شهرستان مهیا باشد موانع توسعه و سرمایه گذاری در شهرستان وجود نخواهد داشت .

محمد حسین محبیان در این جلسه تاکید داشت : پروژه راه آهن بیجار باید زیرساخت و با کیفیت و با پیش بینی کلیه راهکار های حل مشکلات و حداقل نارضایتی اجرا و پیاده سازی شود

وی گفت: مقرر شد اراضی که دارای سند یا نسق زراعی هستند نسبت به نقشه ارزیابی آن ها اقدام شود و در آینده پروژه با سرعت هر چه بیشتر پیش رود.

مدیرکل زیرساخت های کردستان ادامه داد: در خصوص محل دپوی خاک مازاد حاصل از خاکبرداری در پروژه که مورد نیاز شرکت آب و خاک است مقرر شد از طرف مهندسین مشاورین اتحاد راه که دستگاه نظارت پروژه هستند با هماهنگی منابع طبیعی شهرستان پیگیری و محل هایی برای دپوی مصالح مازاد معرفی شود.

در پایان اعضای حاضر در جلسه از پروژه آسفالت لاین دوم سه راه خورخوره محور بیجار – زنجان بازدید و فرماندار شهرستان دستورات لازم را صادر نمود تا هرچه سریع تر این پروژه آسفالت افتتاح شود.