جمعه ۰۱ تیر ۱۴۰۳ , ۰۹:۰۰:۱۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۲/۱۱/۴ ساعت ۲۱:۱۶
لینک کوتاه مطلب:

جلسه جهاد تبیین ؛ مشارکت اجتماعی و نهضت روشنگری با محوریت انتخابات

جلسه جهاد تبیین ؛ مشارکت اجتماعی و نهضت روشنگری با محوریت انتخابات

جلسه جهاد تبیین ؛ مشارکت اجتماعی و نهضت روشنگری با محوریت انتخابات

جلسه جهاد تبیین ؛ مشارکت اجتماعی و نهضت روشنگری با محوریت انتخابات به ریاست مهندس محبیان فرماندار شهرستان بیجار و با حضور مهندس کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی ، مسئول اداره ورزش و جوانان ، مسئول کانون بسیج ورزشکاران و دیگر ورزشکاران سطح شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

مهندس محبیان فرماندار بیجار:
توسعه و پیشرفت کشور با مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم می شود
فرماندار بیجار گفت:توسعه و پیشرفت کشور با مشارکت حداکثری در انتخابات فراهم می شود.
محمد حسین محبیان در جلسه جهاد تبیین و مشارکت اجتماعی در صحنه انتخابات اظهار داشت:یکی دیگر از عرصه های که در نظام اسلامی وجود دارد و ما به آن افتخار می کنیم انتخابات است .
وی افزود: انتخابات صحنه ای است که مردم در ان سهیم هستند و اینده  کشور به دست مردم تعیین می کنند.
محبیان تاکید کرد:مردم با انتخاب اصلح خود می توانند زمینه توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کنند.
وی با تاکید بر اینکه ما در چهار مقوله امنیت،سلامت، مشارکت و رقابت تلاش می کنیم گفت:اینها چهار مولفه مهم مورد تاکید رهبری است که باید دراستای اجرای این مهم تلاش کنیم.
 وی ادامه داد: طبق تاکید رهبر معظم انقلاب برگزاری انتخاباتی سالم و در امنیت کامل از وظایف نیرو های دولتی است که باید در راستای اجرای  هرچه بهتر آن تلاش کرد.
فرماندار بیجار اضافه کرد : ما از تمام توان و  امکانات استفاده می کنیم تا مردم به راحتی بتوانند رای خود را به راحتی در صندوق بیاندازند .
وی اعلام کرد:در بحث دو مولفه رقابت و مشارکت یک اتفاق خوب افتاده و علی رغم تلاش دشمنان که همیشه تلاش داشتند تا مردم را  از  حضور در انتخابات باز دارند می بینیم که مردم ما اگاه هستند و تعداد افرادی که وارد عرصه رقابت شده اند افزایش داشته است.
محبیان با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین عرصه های کشور انتخابات است عنوان کرد:انتخابات در نظام اسلامی همیشه به طور منظم و دقیق برگزار شده است و تلاش داریم تا صندوق های رای حتی در روستا های دور افتاده و خانواده هایی که توان امدن به محل اخذ صندوق رای را ندارند فراهم شود تا مشارکت حداکثری فراهم شود.
وی گفت:دشمنان ایران اسلامی همیشه برنامه ریزی دارند تا مردم را از رفتن به پای صندوق رای بازدارند اما پس از برگزاری انتخابات شاهد مشارکت بالای مردم و انتخاب فرد اصلح بوده ایم.
وی تاکید کرد: انتظار می رود مردم بیجار ر گروس نیز همچون گذشته با مشارکت بالا  در انتخابات حضور داشته باشند و با انتخاب فرد اصلح بتوانیم در راستای توسعه شهرستان گام برداریم و نماینده منتخب زمینه پیشرفت شهرستان را فراهم کند.
فرماندار بیجار خاطر نشان کرد: ما به عنوان افراد جامعه وظیفه داریم تا اختیارات نمایندگان را تشریح  و مردم را اگاه کنیم تا انتخاب درست و اصلحی صورت بگیرد.
مشارکت حداکثری  مهمترین مولفه در انتخابات است
– معاون سیاسی فرماندار بیجار گفت:مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از مولفه های مهم در انتخابات است.
مصطفی کاظمی در جلسه جهاد تبیین و مشارکت اجتماعی در صحنه انتخابات که با حضور جمعی از مسولین هیات ورزشی در فرمانداری بیجار برگزار شد اظهار داشت:انتخابات از جمله مهمترین رویداد های سیاسی در جامعه است و حضور مردم موجب توسعه کشور خواهد شد.
وی  مهمترین مولفه در برگزاری انتخابات را حضور باشکوه مردم دانست و بیان داشت: مشارکت مردم یک پشتوانه محکم برای انقلاب است و ما باید شرایط را برای انتخابات سالم و پر شور فراهم کنیم.
کاظمی خاطر نشان کرد: اگر به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات نگاه کنیم ایشان همواره تأکید ویژه‌ای بر مشارکت بالا دارند و آن را به‌عنوان اولویت اساسی در هر انتخاباتی که در کشور برگزار می دانند.
گفتنی است؛ در این جلسه اعضا نیز در راستای افزایش مشارکت مردم در انتخابات به بیان دیدگاه های خود پرداختند.