یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۷:۳۷:۳۱
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۲ ساعت ۱۴:۲۲
لینک کوتاه مطلب:

جلسه بزرگداشت هفته ملی جمعیت شهرستان بیجار

جلسه بزرگداشت هفته ملی جمعیت شهرستان بیجار

جلسه بزرگداشت هفته ملی جمعیت شهرستان بیجار

 

جلسه بزرگداشت هفته ملی جمعیت شهرستان به ریاست مهندس محبیان فرماندار شهرستان و با حضور مهندس کاظمی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان و نماینده بانوان ادرات در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بیجار برگزار گردید .

جمعیت یک فریضه واجب است و رهبری بارها بر این مسئله تأکید دارند.

فرماندار بیجار:
اهمیت افزایش جمعیت به درستی در جامعه تبیین شود

بیجار- فرماندار بیجار گفت:مسئله افزایش جمعیت اهمیت بسیار زیادی دارد و این امر مهم باید به درستی در جامعه تبیین شود.

محمد حسین محبیان صبح شنبه در بزرگداشت هفته ملی جمعیت در فرمانداری بیجار اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی در خصوص جوانی جمعیت باید به قوانین وضع شده در این حوزه اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص افزایش جمعیت اشاره کرد و افزود: هبر معظم انقلاب چندی مرتبه به حفظ جوانی جمعیت کشور تاکید کرده و آن را جزو اولویت‌های پنجگانه کشور دانستند و همین بار مسئولیت ما را سنگین می‌کند.

محبیان تاکید کرد: خوشبختانه ما اولین شهرستانی هستیم که در طرح نهضت ملی مسکن زمین ها را مشخص کرده ایم و این یکی از مشوق های طرح فرزند آوری است.

وی تاکید کرد: موضوع جوانی جمعیت مسئله بسیار مهمی بوده و همه دستگاه موظف هستند در این خصوص هر آنچه که قانون جوانی جمعیت اشاره می‌کند، به آن عمل کنند.

فرماندار بیجار در ادامه بر لزوم استفاده از توان جوانان اشاره کرد و ابراز داشت: استفاده ازتوان جوانان در اداره امور کشور بسیار مهم است و باید به جوانان اعتماد کرد واز دانش و تخصص آنها بهره برد.

محبیان بر لزوم داشتن برنامه بلند مدت در این حوزه تاکید کرد و یاد آور شد:یکی از مؤلفه‌های قدرت ملی افزایش جمعیت به ویژه جمعیت جوان و منبع غنی نیروی انسانی است که می‌تواند یک کشور را در مسیر تحول قرار دهد.

هفته ملی جمعیت با شعار «نقش من در جوانی ایران» از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.