یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۷:۳۴:۵۹
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۶ ساعت ۲۱:۰۱
لینک کوتاه مطلب:

همایش تجلیل از فعالا طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار

همایش تجلیل از فعالان طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار

همایش تجلیل از فعالا طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار

✅ | همایش تجلیل از فعالان طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار

📸 | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بیجار ؛ بمناسبت هفته جمعیت هلال احمر ، همایش تجلیل از فعالان طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار با حضور مهندس محبیان فرماندار شهرستان ، مسئولان استانی و شهرستانی در محل مجتمع امیرنظامی گروسی برگزار گردید .

▫️نماینده عالی دولت در شهرستان بیجار در این همایش اظهار کرد: هلال احمر وقتی بحرانی پیش می‌آید به عنوان اولین گروه خود را به مردم بحران زده رسانده و به مردم خدمان رسانی می کنند که این امر جای بسیار قدردانی دارد.

▫️وی با اشاره به روحیه مردمی، ایثار و از خود گذشتگی جمعیت هلال احمر در کشور گفت: یکی از عوامل تحول و ترقی در جامعه مسئولیت‌پذیری افراد در آن جامعه است و هلال احمر مروج و شاخصه مسئولیت اجتماعی در کشور است.

▫️وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که می‌فرمایند اهداف جمعیت هلال‌احمر با تعالیم اسلام انطباق دارد، تصریح کرد: هلال احمر اهداف بلند انسانی دارد که بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب که منطبق با تعالیم اسلام است.

▫️وی تصریح کرد: حضور و عضویت اقشار مختلف مردم در جمعیت هلال احمر برآمده از همین روحیه مسئولیت‌پذیری آنان دانست که موجب گسترش و ترویج فرهنگ خدمت به دیگری خواهد شد.

▫️در پایان با حضور مسئولین از فعالان طرح نوروزی داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان بیجار تجلیل بعمل آمد .