یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ , ۱۸:۰۰:۳۶
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۲/۲۷ ساعت ۲۰:۵۲
لینک کوتاه مطلب:

جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بیجار

جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بیجار

جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بیجار ؛ پنجشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی به ریاست مهندس محبیان فرماندار و با حضور مهندس کاظمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و دیگر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید .

فرماندار شهرستان ضمن اشاره به اینکه دشمن با هدف گذاری بر قشر جوان و طرح برنامه های مختلف در نظر دارد تا آینده کشور را به نابودی بکشاند گفت:جوانان سرمایه ها و پتانسیل های بسیار خوب و ارزشمند جامعه ما هستند و نیازمند حمایت و توجه جدی مسئولان می باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان نمودند: مسلما تأثیر آموزش در کاهش آسیب های اجتماعی غیر قابل انکار است که در این خصوص نقش خانواده،آموزش پرورش،دانشگاه ها،کمیته امداد،بهزیستی و دیگر دستگاه های ذی ربط در بالا بردن سطح بینش و آگاهی فرزندان و مردم نسبت به مسائل اعتقادی و حرمت خودکشی و تبیین آسیبهای فردی، اجتماعی و خانوادگی ناشی از آن، بسیار با اهمیت است.

وی اجرای برنامه های فرهنگی، برگزاری کلاسها و کارگاه های آموزشی را از جمله راهکارهای موجود برای کاهش آسیب های فرهنگی در جوانان دانست و خواستار توجه ویژه به این مهم شد.

در ادامه هرکدام از ادارات و ارگانها گزارشی از اقدامات انجام گرفته ارائه دادند و سپس به بحث و تبادل نظر پرداختند.