جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , ۰۹:۲۹:۲۷
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۳/۳/۳۱ ساعت ۱۴:۰۹
لینک کوتاه مطلب:

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار

چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار به ریاست مهندس محبیان فرماندار شهرستان رؤسای ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بیجار برگزار شد .

فرماندار بیجار:
مردم با بصیرت و آگاه شهرستان بیجار فرد اصلح را انتخاب کنند

فرماندار بیجار گفت:مردم با بصیرت و آگاه شهرستان بیجار فرد اصلح را که ادامه دهنده راه شهید آیت الله رییسی است انتخاب کنند.

محمد حسین محبیان صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری اظهار کرد: در آستانه انتخابات قرار داریم و چهار مؤلفه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری می‌باشد و مؤلفه پنجم این دوره از انتخابات رأی به فرد اصلح است.

وی افزود: سرنوشت اجرایی کشور برای چهار سال به دست منتخب مردم سپرده می‌شود بنابراین لازم است تا فردی اصلح که ادامه دهنده راه شهیدآیت الله رئیسی است انتخاب شود.

محبیان تاکید کرد: در راستای اجرای این انتخابات نیازمند مشارکت و همکاری ادارات هستیم و در این زمینه باید مدیران همکاری لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: مدیران ادارات نماینده فرماندار در شعب اخذ رأی هستند و باید قبل از ساعت مقرر در شعب حضور پیدا کنند.

محبیان عنوان کرد: مراسم جشن غدیر نیز با شکوه خاصی برگزار خواهد شد و حضور آحاد مردم ولایت مدار شهرستان بیجار رل در این جشن شاهد خواهیم بود

فرماندار بیجار اضافه کرد: خدمات رئیس جمهور شهید بیش از پیش باید بیان شود تا مردم با خدمات این شهید خدمتگزار هرچه بیشتر آشنا شوند و لازم است تا در انجام امور این شهید مجاهد را الگوی خود قرار دهیم.

محبیان تاکید کرد: باید سعی کرد تا هر پروژه‌ای که مربوط به دولت سیزدهم است و شرایط افتتاح و بهره برداری را دارد به انجام رساند.